O nás

Našim cieľom je zaistiť aj Vášmu domovu čistotu a komfort bez zbytočných starostí, a preto naše motto znie:

„Váš domov čistý, VYSAJTO to istí ":-)

Pri kúpe nášho prvého robotického vysávača sme zistili, že si život bez neho vlastne ani nevieme predstaviť. V tejto uponáhľanej dobe zistíte, že máte odrazu viacej času na ostatné veci a niekto za Vás zatiaľ vysáva :-) Časom sa nám komponenty každodenným používaním zanášali a znečísťovali a keď sme ich povymieňali, vysávač dostal druhý dych a pracoval ako nový. Preto sme si povedali, že by sme radi poskytli tento pocit aj Vám a hlavne nech to až tak veľa nestojí.

FAQ

Nie som si istý/á,  ktorý produkt je vhodný na môj vysávač ?

Na spodnej strane vysávača máte uvedený názov a presný model, v prípade ďalších otázok stačí ak nám napíšete na chat-e alebo nám pošlete odfotený štítok na info@vysajto.sk, my Vám obratom pošleme vhodné príslušenstvo.

Ako často odosielame objednávky?

Objednávky sú odosielané každý pracovný deň. Objednávky do 9: 00 odosielame zvyčajne v daný deň

Aký je rozdiel medzi originálnym a alternatívnym produktom?
Produkt je od certifikovaného výrobcu komponentov pre robotické vysávače a je plnohodnotnou náhradou k originálnemu výrobku.

Prečo predávame naše produkty za výhodnú cenu?
Veríme, že aj kvalitné výrobky sa môžu predávať za rozumnú cenu. Náš ponúkaný tovar je priamo od výrobcu a nie od sprostredkovateľov.

Prečo si kúpiť tovar od nás a nie od lacných zahraničných stránok?
Pri kúpe vysávača za niekoľko stoviek Eur si treba dobre zvážiť odkiaľ tovar nakupujete, aby nedošlo k poškodeniu vysávača a aby boli komponenty kvalitné a nemuseli ste ich meniť každú chvíľu. Na kvalite výrobkov nám veľmi záleží a naše produkty sú priamo od výrobcu, teda nie preposielanie ani nákup zo spomínaných stránok.

Ako balíme tovar?
Na prírode nám záleží, a preto balíme tovar do recyklovateľného materiálu.

Je možné tovar vymeniť, ak ste nakúpili omylom na iný typ vysávača?
Samozrejme, stane sa to, nepoškodený tovar vieme vymeniť, prípadne sa dá vrátiť a peniaze pošleme na účet po obdržaní. Máme v ponuke komponenty pre všetky modely od výrobcov Xiaomi a Roomba.

Ako Vám vieme pomôcť?
V prípade akýchkoľvek otázok radi odpovieme telefonicky, emailom alebo cez chat na našej stránke. Vaša spokojnosť je našou prioritou č. 1 :-)

 

Táto stránka používa cookies. Viac info